אנו מספקים שרות פינוי גניזה לכמויות גדולות שאינן מתאימות למתקן הגניזה, המיועד לכמויות ביתיות בלבד.

השרות כרוך בהשתתפות חלקית בעלויות, ומחוייב על פי שקילה במקום.

להזמנת פינוי לחץ כאן

אופן הפינוי

אנו מספקים שק ענק (באלה) ריק, אותו יש למלא בגניזה ולהוציאו בתאום מול משרד העמותה לנקודת איסוף הנגישה למשאית עם מנוף.

מוסדות ציבור

איסוף גניזה ממוסדות: בתי ספר, אולפנות, בתי כנסת וישיבות הזקוקים לפינוי כמות גדולה של גניזה.

למעוניינים בפח לריכוז הגניזה באופן קבוע, אנו ממליצים לרכוש באופן עצמאי עגלת פלסטיק (כמו של עגלות האשפה), בנפח 1,100 ליטר המתאים לגודל השק. העגלה קיימת בצבע כחול לנייר, ניתנת לשינוע בעזרת גלגלים, ולנעילה על פי הצורך. העגלה מיוצרת על ידי חברות חברת דולב, קבוצת אלון ועוד.

 בתי דפוס וכריכיות

איסוף גניזה מבתי דפוס וכריכיות המדפיסים ספרי קודש, עלוני פרשת שבוע ושאר הדפסים הטעונים גניזה.

העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם "ועד ההלכה לענייני גניזה", הנותן תעודות כשרות לבתי הדפוס והכריכיות שמקפידים לגנוז את שאריות ההדפסה והכריכה הטעונים גניזה.

פרטיים

מתקן הגניזה נועד לכמויות ביתיות בלבד. במקרה של כמות גניזה גדולה מאד (15-20 אשפתונים לפחות) בעקבות פינוי דירה, שרפה וכדו' ניתן ליצור קשר עם העמותה לתאום פינוי ישירות מהמקום.

 מאירועים, כנסים והילולות

באירועים תורניים ובימי הילולות צדיקים (כגון: עצרות תפילה או מחאה, ל"ג בעומר במירון, ירחי כלה, סיום הש"ס וכדו'), נפוצה התופעה של חלוקת חומר תורני למטרת זיכוי הרבים. אולם בדרך כלל רוב הציבור אינו לוקח עימו את החומר בתום האירוע, וכך קורה שדברי הקודש מתגוללים בביזיון, או אף מגיעים לאשפה על ידי עובדי הניקיון.

בכדי למנוע זאת יש להימנע מחלוקת חומר תורני, במיוחד עם שמות הקודש.

במקרה שבכל זאת מחולק חומר תורני, ניתן לקבל אצלנו שרות פינוי הגניזה בגמר האירוע, או כל סיוע אחר. כגון: פחי גניזה להילולות, שקים ריקים ועוד.